Home Stavebníctvo a remeslá Praktický nábytok do každej kúpeľne!

Praktický nábytok do každej kúpeľne!

by spravca

Nábytok do kúpeľne rozhodne patrí! Veď kde by sme uložili všetky kozmetické prípravky, hrebene, saponáty, zubné kefky … ? Naše osobné veci by mali byť jednoznačne v skrinkách. Pôsobí to čistým, elegantným dojmom a uznajte sami, že nemusí každý vidieť, akú kozmetiku používate.

 

Aj v kúpeľňovom nábytku sa hlásia nové trendy. Vo farbách prevláda nadčasová biela, prípadne prvky skla a hliníku. Objavuje sa tiež drevo, a to v kombinácií s bielou či opäť sklom alebo hliníkom. Výrazné farby sú tiež obľúbené, no nie každý siahne po výraznej červenej alebo zelenej. Nábytok by však nemal byť dominantou, skôr je vhodné siahnuť po zemitých alebo jemných pastelových farbách.

Pri výbere nábytku a doplnkov si dajte záležať

Skrinky sú väčšinou predávané v kolekcií s umývadlom, no pokojne ich môžete kúpiť i osobitne. K umývadlám, ktoré sú určené pre kombináciu s nábytkom, sa dajú skrinky riešiť zákazkovou výrobou. Úchytky používané pri nábytku do kúpeľne bývajú väčšie a pevnejšie ako máme napríklad v kuchyni. Ideálne je, keď siahnete po farbe, ktorá sa bude hodiť k batérií. Veľmi pekne vyzerajú i drevené úchytky či kovové, ktoré sú tiež veľmi trendy. Na nábytok, ktorý si vybavujeme do kúpeľne, sú kladené vysoké nároky. Do relatívne malého objemu potrebujeme čo najúčelnejšie a najprehľadanejšie naskladať čo najviac vecí. Zároveň chceme mať všetko po ruke, no mať i dosť miesta na to, aby sa nám v kúpeľni dalo bezproblémovo pohybovať. Pri výbere nábytku a doplnkov do vašej kúpeľne, si dajte aj vy záležať, keďže v kúpeľne trávime denno-denne množstvo času.

 

FOTO: © slavun / Dollar Photo Club

You may also like