Home Stavebníctvo a remeslá Pílový elektromotor KRM 90LX-4

Pílový elektromotor KRM 90LX-4

by spravca

Viete ako narábať so strojovými alebo priemyselnými pílami? Stalo sa vám niekedy, že ste riešili problém s nevyhovujúcim pílovým elektromotorom? Ak áno, povieme si čo presne robiť, aby ste podobné nepríjemnosti už viackrát nezažili.

Kto sa v brandži spojenej so strojovými pílami nejakú dobu pohybuje, vie o pohonnej jednotke. Elektromotory, ktoré spĺňajú funkciu pohonu, často diktujú ako bude samotná píla fungovať. Pre bezporuchovú prevádzku budete potrebovať jednotku s vysokým výkonnom a overenou kvalitou. Povedzme si, ktorý model zodpovedá užívateľským požiadavkám viac ako pílový elektromotor KRM 90LX-4? Tento jednofázový a trojfázový motor, vybavený úchytkou pre pílový rezný kotúč, patrí k optimálnej možnosti na trhu. Jeho stabilná konštrukcia eliminuje potrebu bežných komponentov. Nemyslite na kladky, remene ani pílový hriadeľ. Priama montáž šikovne zaobstará chýbajúce diely. Vďaka nej sa nemusíte trápiť maličkosťami. Čo sa týka samého výkonu, elektrický motor KRM za konkurenciou rozhodne nezaostáva. Efektívnosť tohto elektromotora spočíva v nízkej nasadenej výške hriadeľa.

Zaručuje ňou svoje vysoké postavenie v rámci prvotriednych motorov. Ako je na tom jeho povrchová úprava? Plochý dizajn, ktorým disponuje, je dôležitý pri bežnom používaní píl kruhového tvaru. Ide v skutočnosti o premyslený typ dizajnu, ktorý sa vetrá na povrchu. Kryt motora sa vyrába z pevných hliníkových zliatin. Všetky spomenuté vlastnosti poukazujú na priamy fakt, že sa jedná o spoľahlivý a vysokoúčinný model. Pílový elektromotor KRM 90LX-4 patrí z uvedených príčin k žiadaným jednotkám v stolových a priemyselných pílach.

Pohon je základ každého mechanického stroja. Výnimkou nie sú samozrejme ani priemyselné píly, ktoré používajú robustné pílové elektromotory. Nezabudnite preto na dnešný, prelomový objav!  Elektrický motor KRM 90LX-4 vás neomylne presvedčí, že vie z práce vyťažiť len to najlepšie!

 

 

You may also like