Home Dom, byt, záhrada Vinylové podlahy GoldenWood

Vinylové podlahy GoldenWood

by spravca

Snívate o kvalitnom prevedení podlahy v kuchyni alebo na terase? Realizujte svoj nápad a dizajn podľa najnovšej vinylovej podlahy.

Máte nápady? Nebojte sa ich zrealizovať! Vinylové podlahy od goldenwoodparkety.sk vám doslova vydláždia cestu. Realizácia vinylových podláh je vždy vytvorená na mieru. Dolaďte dizajn svojho vytúženého domova. Podľa svojich snov a predstáv si zariaďte svoj príbytok. Máme širokú ponuku drevených a kamenných vzorov. Vinylové podlahy sú extrémne tiché a vhodné pre izbovú akustiku.

Starostlivosť je nenáročná. Pre väčšiu bezpečnosť majú nešmykľavý povrch. Nesmieme zabudnúť, že majú aj trvácny povrch, ktorý je vhodný pre alergikov. Vinylová podlaha je vhodná aj na podlahové kúrenie. Zabraňuje držaniu špiny a baktérií,  zvyšuje sa hygiena priestoru. Naša stránka goldenwoodparkety.sk ponúka aj celovinylové parkety, ktoré sú ideálne do priestorov s vyššou vlhkosťou. Napríklad do kuchyne alebo kúpeľne. Majú nízku inštalačnú výšku (5 mm). Okrem nízkej inštalačnej výške majú identický klik profil na všetkých stranách.

Dodatočnú hlukovú izoláciu zabezpečujú kombinované parkety vinyl na HDF doske, spodná vrstva korok. Obmedzená hluková izolácia je výborným riešením na neznesiteľný hluk. Kombinované parkety majú patentovaný klik systém s profilom Safe-Lock. Cena vinylovej podlahy sa odvíja v závislosti od druhu a vybraného dekóru na vyžiadanie. Vinylové podlahy, ako už bolo spomenuté sú výborným riešením pre alergikov a zabraňujú udržaniu špiny. Zamyslite sa! Pre tichý a ničím nerušený pokoj sú vynikajúcim riešením. Nezabudnite na dokonalú izoláciu alebo úspornejšie podlahové kúrenie. V prvom rade myslite na bezpečnosť svojich detí!

Vďaka našim vinylovým podlahám dosiahnete všetky spomínané výhody. Zaručujeme vám výbornú kvalitu.

You may also like