Home Nakupovanie, oblečenie, móda Buďte trendy: Kombinujte rôzne odtiene zlata

Buďte trendy: Kombinujte rôzne odtiene zlata

by spravca

Ružové zlato alebo ” rose gold ” je aktuálnym trendom, ktorý sa teší veľkej obľube. Obzvlášť ženy bez rozdielu veku si zamilovali zlaté náušnice v jemných ružovkastých odtieňoch. Okrem nesmrteľnej klasiky – žltého zlata a štýlového bieleho zlata sa tak do popredia stále viac dostáva práve zlato ružové. Prečo sa vlastne zlaté náramky či iné šperky z ružového zlata tešia takej veľkej priazni?

 

 zlaty-naramok-candace-1Ružové zlato – hit sezóny

Bez preháňania možno povedať, že ružové zlato zažíva aktuálne svoj najväčší boom a stal sa doslova hitom sezóny. Vyberajú si ho budúce nevesty, ktoré túžia po obrúčkach v tomto krásnom zlatom odtieni, ako aj páni, ktorí chcú obdarovať svoje drahé polovičky nádherným šperkom z ružového zlata. Tak či onak, zlato v ružových tónoch je skutočne doménou žien. Ako ho však skombinovať s ostatnými šperkami? Je možné ho nosiť trebárs k prsteňom či náramku zo žltého zlata? A čo zlaté náušnice z bieleho zlata, hodia sa k ružovému zlatu?

 

Nebojte sa kombinovať

To, že sa jednotlivé odtiene zlata nesmú kombinovať, už dávno neplatí. Dokonca môžete s čistý svedomím nosiť aj rôzne druhy šperkov. Pointa je v tom, aby ste to neprehnali. Majte na pamäti celkový efekt a to, aby Vaše šperky ladili spolu navzájom, ako aj s celkovým outfitom.

 

Menej je viac

Zásada, že menej je viac platí pri šperkoch stopercentne. Vždy si zvoľte jeden dominantný šperk, ktorý je nosným prvkom Vášho outfitu a ktorým zároveň dokážete veľmi účinne odpútať pohľady iných od prípadných drobných nedostatkov na Vašom vzhľade.

Ak si teda neprajete pútať pozornosť dekoltom, určite nevoľte výraznú brošňu, ale skôr dominantný prsteň s kamienkom z ružového zlata či väčšie náušnice v tom istom zlatom odtieni.

Veľmi trendy je vrstvenie šperkov. Princíp spočíva v tom, že na jednom prste máte viacero prsteňov, prípadne na jednej ruke viac zlatých náramkov . Vo všeobecnosti platí, že so zlatom, čo sa počtu šperkov týka, to nikdy netreba preháňať. Ak sa vám vrstvenie páči, možno bude lepšie použiť šperky z iného materiálu než zo zlata. Výnimkou sú však snubné prstene a obrúčky, pri ktorých je vrstvenie aj kombinovanie dovolené.

 

Ružové zlato

Komu sa teda hodí moderné a štýlové ružové zlato? Šperky z ružového zlata pristanú všetkým typom pokožky a v správnych kombináciách dokonale oživia akýkoľvek outfit. Ružová farba prsteňov či náušníc má najbližšie k medenému odtieňu, preto sa dokonale hodí k doplnkom v týchto farbách. Ak si teda zvolíte krásnu medenú kabelku či topánky v podobnom tóne, prsteň z ružového zlata bude tou ideálnou voľbou pre Vás.

 

Že Vy ešte šperk z ružového zlata nemáte? V tom prípade je najvyšší čas to zmeniť. Páni, ak to čítate, má Vaša milovaná v dohľadnej dobe nejaký sviatok? Alebo jej len tak, bez zvláštnej príležitosti chcete dokázať Vašu lásku? Urobte tak, krásny šperk z ružového zlata to povie za Vás. Alebo si pokojne vyberte aj iný zlatý odtieň, dôležité je, aby ste sa riadili svojím srdcom a trafili sa do vkusu Vašej partnerky.

You may also like