Home Nakupovanie, oblečenie, móda Koža a koženka Vám dodajú sexepíl na počkanie

Koža a koženka Vám dodajú sexepíl na počkanie

by spravca

Kožená bunda, „must have“ kúsok nielen nadchádzajúcej jesennej sezóny. A tak má kožená či koženková bunda zrejme pevné miesto vo Vašom šatníku bez ohľadu na prísny diktát módy. Avšak čo tak skúsiť iný kúsok odevu ladený do kože? Stačí pozbierať všetku odvahu a vyskúšať kožené dámske sukne alebo legíny. Bojíte sa, že to už bude priveľa? Presvedčíme Vás, že koža či koženka nikdy nič nepokazia.

Biznis štýl

Bunda v koži či koženke v modernom odtieni „kapučíno“ a k tomu sukňa s koženými detailami Vám nielenže vyčarujú dokonalú postavu, ale rozhodne z Vás spravia štýlovú biznismenku na počkanie.

Koža pre všetky bohémky

Koža je koža, vždy ladí, vždy je trendy a každému svedčí. Ak sa odhodláte na bundu v štýle „boho chic“, ktorý je kombináciou etno, hippie a bohémskym prvkov, ručíme Vám za úspech, kdekoľvek v nej zavítate.

99162f5901ab8565a743d0c43554250c-1200x1200_0Zahrejte sa v koži a svetri

Toto musíte mať! Hrejivý pletený kardigán veľkosťou pripomínajúci klasické pánske svetre a k nemu sexy koženkové legíny. Že to spolu neladí? Vyskúšajte a dáte nám za pravdu, že niet nad maxi sveter a trendy legíny v koži či koženke.

Večné študentky

Pletený vypasovaný pulóvrik do pása a naskladané sukne akoby z rovnošaty študentky sú opäť in. Dojem poslušnej žiačky dokonale vyvráti nesmrteľná koženková bunda v teplých jesenných odtieňoch.

Ružová a bordová nielen na šatách

Táto skvelá hrejivá kombinácia farieb pristane snáď každej žene. Nádherné farebné dámske šaty Vás roznežnia a zároveň Vás zvýraznia. Už len doladiť trendy koženku v smotanovom odtieni a budete neprehliadnuteľné.

 

You may also like