Home Nakupovanie, oblečenie, móda Čo musí byť v bielizníku mladej ženy?

Čo musí byť v bielizníku mladej ženy?

by spravca

Mladé ženy majú dovolené experimentovať so spodným prádlom, pretože ešte sa na nich neodzrkadlil vek. Staršie to majú o čosi horšie, ale určite sa nemusia hanbiť za svoje nedokonalosti, ktoré sa tak či tak objavili len s prichádzajúcim vekom. Keď už sme ale pri mladých dámach, čo by malo byť práve v ich bielizníku?

Viacfarebné podprsenky 

Práve pre mladé dámy sú určené extravagantné podprsenky. Krikľavé farby podprseniek predstavujú rebéliu, ktorú mladé ženy v sebe určite ešte majú. Ak máte rady neutrálne farby podprseniek, kúpte si aj tie. Lenže rátajte s tým, že pravdepodobne sa vám budú vaše kamarátky posmievať, aj keď máte na sebe peknú podprsenku. Tínedžerkám sa ale takéto podprsenky vôbec nepáčia.

Samozrejme, všetko je o vkuse. Nezáleží na tom, čo sa páči všetkým okolo. Záleží na tom, čo sa páči vám. Držte sa toho.

Korzet

Mladé ženy okrem zaujímavých podprseniek a nohavičiek vlastnia dráždivé korzety. Chcú dráždiť svojich partnerov alebo milencov. Práve korzety dokážu zvýrazniť prednosti každej ženy. Ak radi dráždite svojho milovaného muža, navlečte si na seba priesvitný čipkovaný korzet, ktorý nenechá vášho muža chladného. Neviete, čo na Vianoce kúpiť svojmu drahému? Postačí, keď si kúpite korzet. Bude nadmieru spokojný.

Čipkované nohavičky 

Čipky, čipky, samé čipky. Práve to by nemalo chýbať vo vašom bielizníku. Či už čipkované podprsenky, alebo čipkované nohavičky. Dôležité je, aby ste mali na prestriedanie. Na dlhé zimné večery sa musíte pekne obliekať, nemyslíte?

You may also like