Home Nakupovanie, oblečenie, móda Na túru či do mesta? Aké vlastnosti nesmú chýbať vášmu batohu?

Na túru či do mesta? Aké vlastnosti nesmú chýbať vášmu batohu?

by spravca
4F vám poradí aké vlastnosti nesmú chýbať vášmu batohu

Ak sa chystáte do mesta alebo na nejaký turistický výlet s kamarátmi, okrem vhodného oblečenia nezabudnite ani na doplnky, ktoré by sa vám mohli hodiť. Medzi veľmi žiadané doplnky v obchodoch so športovým oblečením sú nepochybne dámske a pánske športové batohy a mestské batohy. Aké si však vybrať? Prinášame vám niekoľko tipov, na ktoré by ste nemali zabudnúť, ak sa chystáte kúpiť si športový alebo mestský batoh.

Na výlet do prírody siahnite po kvalitnom športovom batohu

Tmavomodrý športový batoh 4FPri výlete do hôr potrebujete športový batoh, ktorý by sa mal prispôsobiť vašej postave najmä na chrbtovej časti. Dôležitou otázkou pri výbere dámskeho a pánskeho  športového batoha je tiež účel jeho použitia. Takže ešte predtým, než investujete do kvalitného športového batoha si povedzte, či ho chcete používať v zime, v lete, na pešiu turistiku či na pár dňovú túru. Od toho totiž závisí aj veľkosť športového batoha. Zvážiť by ste mali aj jeho hmotnosť. Športový batoh na jednodňové výlety s priateľmi by mal byť ľahký no najmä by mal mať na chrbtovej časti vetranie. V lete to oceníte pri horúcom počasí a naopak, v zime sa vám na chrbte nebude akumulovať teplo.

Do mesta na kávu kompaktne a štýlovo s mestským batohom

Béžový dámsky mestský batoh 4FNaopak, pri výlete do mesta oceníte batoh, do ktorého sa zmestí všetko podstatné – kľúče, telefón, možno dobrá kniha a iné drobnosti. Preto pri výbere pánskeho a dámskeho mestského batoha oceníte priehradky, do ktorých všetko potrebné odložíte. Reč je napríklad o bočných vreckách alebo o prednom vrecku, ktoré bude prakticky slúžiť na odkladanie kľúčov, aby ste ich nemuseli dlho hľadať. Pre tých náročnejších sú v ponuke mestské batohy s reflexnými prvkami, ktoré zvyšujú bezpečnosť užívateľa.

Vyberte si zo športového obchodu 4F mestský batoh alebo športový batoh. Tento nenahraditeľný doplnok zvýši váš komfort a vy sa tak budete môcť bez problémov sústrediť na vaše obľúbené aktivity.

 

You may also like