Home Nakupovanie, oblečenie, móda Vysoké čižmy nad kolená? Jednoznačne áno!

Vysoké čižmy nad kolená? Jednoznačne áno!

by spravca

Nenechajte sa odradiť, že vysoké čižmy sú len pre vyzývavé ženy, ktoré sa rady ukazujú! Nezmysel. Čižmy nad kolená sú hitom tejto sezóny a v správnom podaní nebudú vyzerať vulgárne. S čim ich teda môžete kombinovať, aby ste v nich vyzerala nádherne a zároveň i elegantne?

Rozhodne sa nemusíte báť, že budete vyzerať príliš vyzývavo, ako sa to na prvý pohľad môže zdať. Vysoké čižmy sú „in“ už od zimy a jar nebude žiadnou výnimkou. Ide o skvelý kúsok, ktorý by mal byť v šatníku každej ženy! Pokiaľ sa nemôžete pochváliť dlhými štíhlymi nohami, zostaňte radšej u klasickej výšky a zabudnite na tento trend. Netvrdím, že tento typ čižiem nepristane ženám, ktoré sú nižšej či oblejšej postavy, no vhodnejšie sú nižšie čižmy, ktoré môžu byť samozrejme na vysokom podpätku, ktorý nádherne predĺži líniu celej postavy. Ak máte predpoklady na nosenie týchto topánok, určite ani neváhajte. Sú skvelým doplnkom outfitu, ktorý by mal byť samozrejme jednoduchší, aby čižmy dokonale vynikli.

S čím kombinovať vysoké čižmy nad kolená?

Vysoké čižmy vyzerajú úchvatne s kratšími šatami, ktoré môžu byť v krémovej alebo čiernej farbe. Nemali by byť však príliš odvážne, aby ste naozaj nepôsobili vulgárne. Stavte na jednoduchosť. Jednoduché šaty či nohavice, menej nápadné doplnky, prirodzený make-up. Budete pôsobiť ako sebavedomá dáma, ktorá vie, čo sa nosí! Ak nebudete mať náladu na elegantný look, žiadny problém! Vysoké čižmy nad kolená vyzerajú skvelo i s džínsami či legínami, obyčajnou bielou blúzkou a kabátom. Nebojte sa experimentovať.

FOTO: © AlexanderNovikov / Dollar Photo Club

You may also like