Home Zdravie, krása životný štýl Cyklistická sezóna je tu! Nezabudnite na …

Cyklistická sezóna je tu! Nezabudnite na …

by spravca

Aj vy milujete letnú turistiku do hôr? Zdolávanie nových prekážok či spoznávanie nádherných miest na bicykloch? Ide o ideálny spôsob relaxovania, ktorý si môže užiť pokojne i celá rodina! Avšak, aby ste mali vaše bicykle ako prepraviť do vami vybraného cieľu, budete potrebovať nosiče bicyklov, ktoré môžete umiestniť na ťažné zariadenie.

Stabilita na akomkoľvek type cesty, jednoduchá montáž

Ideálny nosič bicyklov je ten, ktorý je vyrobený z pevnej konštrukcie, zabezpečuje stabilitu na akomkoľvek type cesty a je v prvom rade bezpečný na prenášanie bicyklov. Montáž a inštalácia nosičov, ktoré ponúka špecializovaný e-shop, je mimoriadne rýchla a v prvom rade jednoduchá, takže ju zvládne naozaj každý z vás! Pred samotným výberom sa však treba rozhodnúť, koľko bicyklov budete asi prenášať, keďže v ponuke nájdete nosiče na 2, ale aj na 4 bicykle. Výhodou je, že niektoré z nosičov sú určené i pre elektrobicykle. Samozrejmosťou je možnosť uzamknutia nosiča a uzamikateľnosť bicyklov, čím zabránite prípadnej krádeži. Technológia, ktorá bola využitá pri výrobe nosičov, je mimoriadne odolná voči vonkajším vplyvom a zabezpečuje vysokú životnosť! Medzi ďalšie prednosti patrí i rozširujúci adaptér „jeden klik“, ktorý umožňuje už spomínanú jednoduchú inštaláciu a manipuláciu.

nosiče bicyklovKvalita, prijateľné ceny, spokojní zákazníci

Internetový obchod – www.pneumatiky.sk ponúka vysoko kvalitné nosiče bicyklov, nosiče na bicykle na ťažné zariadenia, ale i množstvo súčiastok a doplnkov pre váš automobil. Overená spoločnosť, prijateľné ceny, spokojní zákazníci, široký sortiment tovaru, rýchle doručenie a odborný personál sú prednosti, vďaka ktorým neustále napredujeme. Užite si váš rodinný výlet na bicykloch a uľahčite si jazdu v aute pomocou skvelého a inovatívneho riešenia, ktoré vám prináša práve nosič bicyklov! Verte, že vaše rozhodnutie neoľutujete.

FOTO: © Iuliia Sokolovska / Dollar Photo Club

You may also like