Home Zdravie, krása životný štýl Ako osviežiť svoj milostný život?

Ako osviežiť svoj milostný život?

by spravca

Po rokoch sa množstvo manželstiev dostane do krízy, z ktorých len malé percento vyjde bez ujmy. Ak sa obávate o to, že váš partner / vaša partnerka vám po rokoch spolužitia ujde za mladším partnerom / partnerkou, prečítajte si nasledujúcich pár riadkov, kde si povieme o tom, ako si osviežiť svoj milostný život. Čo musíte robiť, aby váš milostný život neupadol do stereotypu?

 

Udržujte sa v kondícii

 

Nikto od vás neočakáva, že každý deň budete behávať po 30 km. Dávajte si však pozor, aby ste fyzickú aktivitu nevynechávali. Nedostatočný pohyb spôsobuje nechuť na sex, čo sa potom odzrkadlí aj na vašej nálade. Nájdite si s partnerom spoločnú aktivitu. Venujte sa bársakému športu alebo turistike a uvidíte, že váš milostný život nebude upadať.

 

Buďte divokí

 

Fantazírujte. Neobmedzujte sa. Práve obmedzovanie dokáže váš milostný život zničiť. Ženy by si mali aspoň raz za život vyskúšať vibrátor a mužom by tiež nemali byť odopierané erotické hračky. Uvedomte si, že vás nikto nesleduje. Pred svojim partnerom sa nemusíte hanbiť.

 

Nenechávajte milovanie na poslednú chvíľu

 

Spoliehali ste sa na to, že sa s partnerom / partnerkou po dobrej večeri budete milovať? Stalo sa vám, že sa vám nechcelo a cítili ste sa unavene? Robíte chybu. Milujte sa vždy s prázdnejším žalúdkom. Váš milostný život tým vôbec neutrpí, práve naopak, len získa. Milovanie určite nikdy neodkladajte.

 

Horšie sú na tom tí, ktorí nemajú partnera. A viete, že aj napriek tomu, že nemáte partnera, budete môcť mať sex? Stačí vám len registrácia na internetovej sex zoznamke, vďaka ktorej si budete môcť nájsť niekoho na uspokojenie potrieb. Skvelé, nemyslíte?

 

Prekvapenie v podobe darčeka

 

Ak máte pocit, že vám už nič nepomôže na oživenie vášho milostného života, skúste skočiť do obchodu a vyhľadajte pre svojho milovaného / milovanú zaujímavý erotický darček, ktorým svojmu partnerovi / partnerke vyrazíte dych. Takáto maličká drobnosť s erotickým podtónom prebudí všetky vaše sexuálne túžby. Skúste to. Za skúšku nič nedáte.

You may also like