Home Technika a internet Posuňte svoju kariéru na novú úroveň s certifikovaným kurzom Cisco CCNP 

Posuňte svoju kariéru na novú úroveň s certifikovaným kurzom Cisco CCNP 

by spravca
Posuňte svoju kariéru na novú úroveň s certifikovaným kurzom Cisco CCNP

Máte základné znalosti v Ciscu, no chcete sa vedomostne aj kariérne posunúť? Zverte sa do rúk IT špecialistom z Alef Training, ktorí vás dovedú k úspešnému získaniu Cisco certifikátu.

Čo všetko vás na kurze Cisco CCNP čaká?

Kurz je náhradou kurzov ICND1 a ICND2, je však doplnený aj o témy venujúce sa novým technológiám vrátane SD-Access, SD-WAN a základy programibility zariadení. Na kurze Cisco CCNP získate aj prehľad o bezdrôtových sieťach a sieťovej bezpečnosti.

Alef Training ponúka školenie Cisco CCNP v niekoľkých oblastiach: Service Provider, Data Center, R&S, Security, Collaboration, DevNet, CyberOps a Enterprise.

Ako prebieha školenie?

Kurzu Cisco CCNP sa zúčastňujete v reálnom čase vo virtualizovanom LAB štúdiu pod dozorom certifikovaného špecialistu. Takáto interaktívna forma vám umožní nielen praktické precvičenie si nadobudnutých znalostí, ale aj možnosť konzultovať otázky so špecialistom.

Po absolvovaní kurzu Cisco CCNP sa môžete uchádzať o Cisco certifikát, ktorý získate úspešným zložením skúšky cez PEARSON VUE.

Jediný certifikovaný Cisco Learning Partner v strednej a východnej Európe

Cisco patrí medzi najväčších hráčov v oblasti segmentu vo vývoji serverov. V súčasnosti existuje na Slovensku iba jedna spoločnosť, ktorá má všetky znalosti v oblasti Cisco CCNP a zároveň je autorizovaná poskytnúť úspešných absolventom Cisco certifikát. Pozrite si jej ponuku a zlepšite svoje kariérne možnosti so spoľahlivými odborníkmi.

 

You may also like