Home Zdravie, krása životný štýl Ste nespokojný s prirodzením? Tu je riešenie

Ste nespokojný s prirodzením? Tu je riešenie

by spravca

Veľkosť penisu je delikátna, ale zároveň pomerne bežná téma mužských rozhovorov. Je bežné, že s jeho veľkosťou je niekto spokojný viac, iný menej. Čo však robiť, keď ste nespokojný úplne maximálne? Nie je to také jednoduché, ako keď vám začnú vypadávať vlasy, že si kúpite prípravok Toppik a stratu vlasov zastavíte. „Naozaj to nie je také jednoduché? Veď existujú aj tabletky na zväčšenie penisu.“ Aj takto môžete argumentovať, je to však argument správny?

Oplatí sa vám skúsiť tabletky?

Čo sa stane, ak sa necháte zlákať na takéto tabletky? Nie je to nič zložité, pretože internet je plný reklám sľubujúcich zväčšenie penisu o 6 cm za 4 týždne, ak si kúpite tieto zázračné tabletky. Ony zázračné sú – pretože ak niekto zaplatí desiatky eur za predražené cukríčky, je to skutočne zázrak. Nie, takéto tabletky nefungujú a je to iba vyhadzovanie peňazí z okna, pretože nie je fyzicky možné, aby vám za takýto krátky čas narástla akákoľvek časť tela o 6 cm. A ako sa dá zväčšiť penis? 

Operácia alebo cviky?

Výsledok operácie takmer so 100% istotou bude vždy potešujúci. Aspoň na prvý pohľad – k zväčšeniu penisu skutočne dôjde, problém však môže nastať počas rekonvalescencie. A to taký, že budete trpieť erektilnou dysfunkciou. Okrem toho je tento zákrok značne bolestivý a nákladný, pretože zdravotná poisťovňa ho neprepláca. A ako sú na tom cviky? S nimi je to komplikované, lebo musíte byť trpezlivý, poznať správnu techniku a vydržať približne polroka, aby sa dostavili prvé výsledky. V prípade, že techniku nepoznáte, môžete si poškodiť väzivo v penise a je po srande.

Účinný spôsob zväčšenia penisu

Niečo podobné ako pravidelné cvičenie s výsledkami a bez rizika je extender Phallosan Forte. Je to ako keby opasok s vákuovou pumpičkou, ktorá vyvíja tlak penis, a tak ho naťahuje. A čo výsledky? Tie sú viac ako potešiteľné, nezávislá štúdia na 36 mužoch ukázala, že priemerné zväčšenie prirodzenia v pokojnom stave dosiahlo 3,6 cm a pri erekcii 2,9 cm. Ale ani Phallosan nie je zázrak, tieto výsledky sa dostavili po 6-mesačnom používaní 5 dní do týždňa. Chcete sa dozvedieť viac? Navštívte stránku Plus4cm.com.

You may also like