Home Technika a internet Offshore firma – najjednoduchší spôsob, ako začať podnikať

Offshore firma – najjednoduchší spôsob, ako začať podnikať

by spravca

Čoraz viac mladých ľudí uteká do zahraničia a hľadajú prácu práve tam. Zlé mzdy a pracovné prostredie demotivujú nielen mladú generáciu, ale aj tú staršiu, ktorá má už nejaké roky odrobené. Vynikajúcou správou je najmä to, že stúpa počet podnikateľských subjektov, ktoré prišli na trh s niečim novým, ešte neopozeraným. Hľadajú však jednoduchý spôsob, ako predísť problémom, ktoré im štát hádže pod nohy. Ak si myslíte, že komplikácie spojené so zakladaním spoločnosti zastihnú aj vás, tak sa veľmi mýlite. Akonáhle si prečítate nasledujúce riadky, v ktorých vás informujeme o tom, ako čo najrýchlejšie vybaviť založenie spoločnosti, proces zakladania firmy sa vám nebude zdať až taký nedosiahnuteľný.

Ak sa ale poinformujete o offshore spoločnostiach, spôsob, ako si čo najrýchlejšie založiť firmu, bude pre vás dosiahnuteľný.

Ak vám ale pojem „offshore“ nič nehovorí, my vám ho ozrejmíme. Offshore spoločnosti sú spoločnosti založené v daňových rajoch. Pomáhajú majiteľom získať finančnú stabilitu a okrem toho im umožňujú vyhnúť sa vysokým daniam. Vo väčšine offshore krajín je totižto výške dane nulová. Čo sa o Slovensku nedá povedať.

Veľká Británia – ideálna krajina na registrovanie spoločnosti 

Veľká Británia patrí medzi najrozvinutejšie krajiny celej Európy a práve preto patrí na popredné priečky, čo sa týka podmienok pre daňové plánovanie. Ak sa predsa len rozhodnete, že svoju firmu založíte a registrujete vo Veľkej Británii, urobíte veľmi dobre. Využite ekonomickú stabilitu VB a založte si offshore spoločnosť vo Veľkej Británii hneď po novom roku. Momentálne firmy ponúkajú zľavu na založenie offshore spoločnosti vo Veľkej Británii. Činí to 850 eur.

Ak sa obávate, že sa nebudete vedieť dohovoriť, absolvujte kurz angličtiny. Vyberte si buď kvalitné kurzy angličtiny pre firmy, alebo si vyberte individuálny kurz. Je len na vás, či sa zdokonalíte v cudzom jazyku len vy ako konateľ, alebo do kurzu zapojíte aj všetkých svojich podriadených.

You may also like