Home Zdravie, krása životný štýl Top 3 trendy sezóny, ktoré sú nesmrteľné

Top 3 trendy sezóny, ktoré sú nesmrteľné

by spravca

Byť trendy, to je nielen o tom mať v skrini kúsky z najnovšej kolekcie svetových návrhárov, ale najmä o schopnosti vedieť ich dobre skombinovať. A najmä nosiť to, čo sa nám hodí, niekedy aj v rozpore s poslednými trendami. Preto si z módnych noviniek vyberajte len to, čo Vám skutočne pristane a nakupujte s rozumom a citom.

Našťastie, existujú veci, ktoré neublížia žiadnej žene. Toto sú 3 konkrétne trendy kúsky, ktoré sú doslova nesmrteľné a môžeme ich nosiť všetky a vždy.

 

Bodky

Bodky, bodky, všade samé bodky. Bodkované sukne, bodky na šatách, tričkách, rozkošné bodky sú skrátka na všetkom. A čo je skvelé, pristanú nám. Tento trendy veselý motív bez problémov doladíte k elegantnému looku, ktorý je vhodný do kancelárie, no pokojne si oblečte nádherné overaly posiate bodkami na pláž či večer do mesta. Najmä v lete budete v bodkovanom outfite doslova na zjedenie.

cc15925bce1310e615b97d0026a1290a-1200x1200_0

Čipka

O slovo sa znovu hlási čipka. A vlastne, vyšla vôbec niekedy z módy? Dnes ju však nájdete aj tam, kde predtým nebola – na rifliach, šortkách, sukniach. Ničím výnimočným nie sú čipkované tričká a topy, ktoré vďaka krásnemu detailu získavajú jedinečný vzhľad. A čo vyzerá úplne exkluzívne, to je nevesta v luxusných svadobných šatách, ktorým dominuje, ako inak, čipka.

A prečo je všetko čipkované také žiadané a obľúbené? Pretože čipka pôsobí za každých okolností sexy, no zároveň jemne a elegantne. Kto sa však napriek tomu čipky obáva, nech skúsi na úvod iba čipkované rukávy alebo časť chrbta posiatu jemnou čipkou.

 

Nohavice nielen v čiernej

Nohavice iba v tmavej? Kdeže, už dávno nie a snáď už nikdy viac! Nie, že by bolo na elegantných čiernych nohaviciach niečo zlé, ale žiarivé zelené, žlté či marhuľové trendy nohavice v chinos strihu, prípadne skinny rifle rôznych odtieňov, to je kúsok, ktorý rozžiari všetky ženy bez ohľadu na vek a ročné obdobie. Takmer každý výklad aktuálne svieti farebnými nohavicami a džínsami. Jediné, čo musíte urobiť, je vybrať si ten správny odtieň nohavíc pre seba. Tak šup na nákupy!

 

 

 

You may also like