Home Technika a internet Auto a jeho súčiastky

Auto a jeho súčiastky

by spravca

Automobily a rôzne stroje, napríklad stavebné, majú veľa príbuzných komponentov. A tieto komponenty majú minimálne jednu spoločnú vlastnosť – kazia sa. Preto ak vlastníte firmu, v ktorej využívate rôzne stroje vyžadujúce opravu alebo len potrebujete opäť spojazdniť vaše rodinné auto,  môžete sa obrátiť na spoločnosť Novotechno. V katalógu spoločnosti Novotechno nájdete široký výber strojárenského a automobilového sortimentu. Napríklad dobré hydraulické hadice, ktoré vám Novotechno vyrobí na objednávku presne podľa vašich požiadaviek, či už potrebujete hadice pre nízkotlakové alebo vysokotlakové obvody. Určite si vyberiete aj ak potrebujete hadice pre špeciálne obvody.

A zároveň si môžete vybrať rôzne rýchlospojky. Tie z Novotechna sú naozaj špičkovej kvality. Vyznačujú sa vysokou spoľahlivosťou a životnosťou, takže len tak skoro nové kupovať nebudete.

Problematické turbo

Vo svete osobných automobilov môžeme v súčasnosti badať trend znižovania objemu motorov a následné doháňanie strateného výkonu turbodúchadlami. Množstvo kupujúcich sa pri výbere auta snaží vyhýbať motorom s turbom, avšak takéto vyhýbanie sa turbu je čoraz ťažšie. Veľa ľudí tak skončí s autom vybaveným turbom aj keď by radšej uprednostnili síce o niečo objemnejší motor, ale bez tej „malej vrtuľky“, ktorej poruchy sa tak bojíme, keďže nové turbo nie je lacná záležitosť. Ak sa predsa len s poruchou turba stretnete, skúste sa obrátiť na Tirshop a ich repasované turbodúchadlá, ktoré vám zaručene ušetria výdaje. Tirshop ponúkajú repasované turbá do osobných aj nákladných automobilov, autobusov a stavebných strojov. O kvalitu sa báť nemusíte. Tirshop používajú na repasovanie výhradne kvalitné diely od anglickej firmy Mellett. Ku každému repasovanému a vyváženému turbodúchadlu dostanete aj certifikát o vyvážení, certifikát o nastavení ventilu a dvanásťmesačnú záruku.

You may also like