Dovoz čerstvých potravín priamo do Vašej kancelárie

Dnes viac ako inokedy dbáme na čerstvosť toho, čo skonzumujeme. Preč sú časy, kedy nám stačilo ohriate jedlo z fast-foodu, v súčasnosti je trend jasný: Obed aj zvyšok jedla počas dňa má byť kvalitný, aj v práci. A tak bez ohľadu na všadeprítomný kancelársky nábytok túžime jesť to, čo doma. Ako si však také čerstvé menu v kancelárii zabezpečiť?

 

2_103403Jedlo od farmára

Kto chce mať istotu, že konzumuje skutočne kvalitné, a predovšetkým čerstvé potraviny bez zbytočnej chémie, nakupuje priamo u domácich pestovateľov. Tí najlepšie vedia, ako a kde svoju zeleninu i ovocie pestovali, kde ho skladovali a ako ho prepravovali až na trh či do obchodu, kde ho ponúkajú na predaj. Samozrejmosťou sú kvalitné prepravky na ovocie a zeleninu, v ktorých plodiny „dýchajú“, teda sa nestane, že by sme kupovali nahnité či  rozmliaždené jahody alebo paradajky. Ísť si nakúpiť a vlastnoručne si vybrať čerstvé suroviny, z ktorých si pripravíme niečo chutné a zdravé na obed, je ideálnou možnosťou. Toto však nie je možné, keď sme v práci. Ale jesť chceme stále rovnako kvalitne, tak čo s tým?

 

Dovoz čerstvých potravín až k Vám

Našťastie, doba pokročila aj v tomto smere a dnes už existujú možnosti, ako si čerstvé ovocie či zeleninu objednať kamkoľvek chceme. Pokojne aj do práce, žiaden problém, stačí si vybrať jeden zo stoviek produktov a objednávať. Všetko online, pohodlne, bez toho, aby ste museli opustiť svoje komfortné kancelárske stoličky. Overení predajcovia garantujú, že potraviny, ktoré ponúkajú, sú výlučne od slovenských farmárov a dodávateľov.

Prestanete sa konečne vyhovárať, že v kancelárii sa nedá jesť nič čerstvé? Že vôbec nemáte čas zájsť do obchodu, nieto ešte na farmársky trh? Zahoďte polotovary a dajte si niečo chutné, čerstvé, jabĺčko či uhorku priamo od pestovateľov. Čo je úplne skvelé, nemusíte spraviť ani krok zo svojej kancelárie, všetko dovezú priamo k Vám. Stačí si vybrať a prestať sa vyhovárať.

Tak žite zdravo bez ohľadu na to, kde ste a čo robíte!