Home Technika a internet Máte staré auto? Skrášlite si ho

Máte staré auto? Skrášlite si ho

by spravca

Niektorí majitelia vodičského preukazu si nemôžu dovoliť kúpiť nové auto, za ktorým sa bude obzerať polka ulice. Na Slovensku jazdí množstvo ľudí na postarších autách. Niektoré síce vyzerajú, akoby vyliezli zo šrotoviska. Niektoré sú však ešte stále v dobrom stave, len potrebujú menšie úpravy, ktoré ho skrášlia.

A práve preto by ste si mali prečítať nasledujúce riadky. Povieme vám o tom, čo by vám dokázalo skrášliť vaše staršie auto.

Puklice

Nové puklice by vedeli vylepšiť vzhľad vášho automobilu. Dodajú šmrnc starému ošúchanému autu stokrát viac ako spoiler alebo iné úpravy. Spravte pre svoje auto naozaj maximum a vyberajte špičkové puklice od tých najznámejších výrobcov.

Autopoťahy

Ošúchané čalúnenie nie je pekné na pohľad. Ak teda chcete spraviť pre interiér svojho automobilu maximum, kúpte si lepšie autopoťahy. Dávajte si však pozor, aby vaše nové autopoťahy nezakrývali priestor, v ktorom sú skryté airbagy. Vyberajte materiál, ktorý je príjemný na dotyk a nebude vás kúsať počas jazdy.

Rohože do auta

Rohožami do auta pozakrývate chybičky krásy na podlahe. Skrášlia vám priestor a ešte vám ho aj ochránia pred špinou. Výrazne vám uľahčia čistenie podlahových priestorov v aute. Gumenú rohožu len jednoducho umyjete (najlepšie keď ju vystriekate vysokotlakovým čističom alebo len pretriete handričkou – všetko podľa potreby).

Staré auto nemusí poputovať do šrotu. Dokážete si ho skrášliť novými rohožami, autopoťahmi, ale aj novými puklicami. Skúste to a uvidíte, že vaše auto bude vyzerať príťažlivejšie.

You may also like