Home Dom, byt, záhrada Novinka ktorá sa postará o škvrny na vašom trávniku

Novinka ktorá sa postará o škvrny na vašom trávniku

by spravca

Na slovenskom trhu sa objavuje novinka, ktorá raz a navždy vyrieši problémy so škvrnami na vašom trávniku, ktoré tam zanechal váš psík. Psí moč pôsobí na korienky trávy veľmi nepriaznivo, poškodzuje ich, čo vedie k slepým miestam na vašom dokonalom trávniku. Vulkanické kamene Dog Rocks však tento problém efektívne a bezpečne odstraňujú!

Dog-Rocks_bez_pozadiaDog Rocks sú vulkanické, vyvreté horniny, ktoré pochádzajú priamo z Austrálie. Ide o prírodný a zdravotne bezpečný produkt, ktorý neublíži vám, vášmu zvieratku ani životnému prostrediu. Skaly majú paramagnetické vlastnosti, ktoré sú kľúčom k ich dokonalej funkčnosti.
Vloženie takejto horniny do misky s vodou pre vášho psíka má priam zázračné účinky. Vďaka spomenutému paramagnetizmu majú Dog Rocks schopnosť vytvoriť magnetické pole, ktoré mení charakteristiku iónov nachádzajúcich sa v kvapaline. Práve dusičnany, cín a amoniak, ktoré obsahuje  vode v miske pre psíka, sú hlavnou príčinou vypálených škvŕn. Vulkanické kamene prítomnosť týchto prvkov výrazne znižujú, tým pádom ich aj psík požije oveľa menej. Jeho moč je tak potom pre váš trávnik prakticky neškodný. Jednoduché, však?

Vulkanické horniny Dog Rocks sú výhodnou investíciou s vysokou efektívnosťou. Jediné dvestogramové balenie vám pri jednej miske vydrží až 2 mesiace. Na našom e-shope ponúkame tie najkvalitnejšie produkty s prihliadnutím na zdravie zvieraťa. Náš odborný tím vám rád poradí pri výbere konkrétnych produktov.

Autorské právo: paylessimages / 123RF Reklamní fotografie

You may also like