Home Dom, byt, záhrada Poschodové postele patria medzi najobľúbenejšie!

Poschodové postele patria medzi najobľúbenejšie!

by spravca

Poschodové postele patria v dnešnej dobe medzi najobľúbenejšie, a to hneď z niekoľkých dôvodov. Šetria miesto, ktoré môžu detičky využívať ku svojim hrám, zväčša disponujú úložným priestorom a vďaka svojej robustnej, no zároveň stabilnej konštrukcií sú maximálne bezpečné, a to dokonca aj pre tých najmenších!

Ako vyzerajú dnešné poschodové postele?

Poschodové postele pre deti sú dodávané vrátane látkových matracov, pričom súčasťou oboch postelí je taktiež zábrana. Prístup na vrchnú posteľ je zabezpečená prostredníctvom rebríku, no dnešné moderné „poschodovky“ bývajú vybavené širokými schodíkmi, a to predovšetkým kvôli bezpečnejšiemu a pohodlnejšiemu prístupu. Jednou z najdôležitejších súčastí sú matrace, ktoré sú určené pre detičky s nižšou váhou, no v ponuke bývajú tiež 1+1 matrace vhodné práve pre poschodové postele!

Moderné prevedenie si okamžite zamilujete!

Pokiaľ mávate časté návštevy, pre ktoré chcete mať vždy pripravenú posteľ, ďalším z riešení je posteľ s prístelkou a úložným priestorom. Prístelka môže byť opatrená kolieskami, čo umožňuje jednoduchšiu manipuláciu pri rozkladaní či skladaní postele. V zloženom stave pod spodným lôžkom totiž nezaberá žiadne ďalšie miesto, čiže tento typ postele je vhodný aj do malých bytíkov, kde neostáva miesta nazvyš. V prípade potreby prístelku len jednoducho vysuniete, čiže sa nemusíte obávať komplikovaného skladania, ktoré by vám zabralo viac ako jednu minútu. Úložný priestor doporučujeme využiť na odloženie periny a vankúša, prípadne matracu, ktorý je nízkej výšky, čiže sa zmestí skutočne kamkoľvek. A čo vzhľad poschodových postelí? S istotou vám môžeme povedať, že práve ten vás okúzli už od prvého momentu! Farebné a hravé prevedenie chytia „za srdce“ nielen detskú dušu, ale aj vás, ako rodičov! Že neveríte? Príďte sa presvedčiť do špecializovanej predajne či na internet a vyberte si poschodovú posteľ, ktorá splní vaše očakávania!

You may also like